I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

REKRUTACJA!!!

19 Maj 2017 09:00 – 19 Czerwiec 2017 15:00

Kandydaci logują się na stronie internetowej: https://slaskie.edu.com.pl/ - Rejestracja Kandydata.

Kandydaci wprowadzają przez Internet podania do maksymalnie trzech szkół – szkoła pierwsza na liście oznacza szkołę pierwszego wyboru.

Kandydaci dokonują wyboru klasw naszej szkole można wybrać kilka klas, a nawet wszystkie.

Uwaga: Kandydaci zdecydowani by uczęszczać do Śniadeka, powinni wybrać wszystkie klasy. W przypadku, gdy Kandydat nie zostanie zakwalifikowany do wybranej przez siebie klasy system przydzieli Go do innej klasy w naszej szkole. Po zakończeniu rekrutacji możliwe będą jeszcze pojedyncze zmiany między klasami.

Kandydaci dostarczają do szkoły pierwszego wyboru wygenerowane przez system podanie (podpisane przez Kandydata oraz prawnych opiekunów).

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ !

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018 PRZYGOTOWALIŚMY DLA CIEBIE
4 PROPOZYCJE KLAS:

KLASĘ PRAWNICZĄ
       KLASĘ Z INNOWACJĄ DWUJĘZYCZNĄ
KLASĘ BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE
KLASĘ HUMANISTYCZNĄ

Zostań bohaterem historii naszej szkoły i dołącz do nas już dziś!